Adidas Yeezy Boost 700 V3 Clay Brown

Discuss Fishing here including your own fishing reports.
Post Reply
r2pgxchn
Posts: 3
Joined: Fri Mar 26, 2021 7:49 pm

Adidas Yeezy Boost 700 V3 Clay Brown

Post by r2pgxchn » Fri Mar 26, 2021 8:04 pm

Image


Buty sincescarpe.com są wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają doskonałe wykończenie. Obejmuje to połączenie skóry licowej i zamszowych nakładek, które zapewniają doskonały wygląd i styl. Te najwyższej jakości materiały są również miękkie w dotyku, co jest motywem przewodnim sylwetki.


Ta „słoneczna” kolorystyka Adidas Scarpe Running to jasna oferta złożona z charakterystycznej siateczki i zamszowych materiałów, z których większość jest udrapowana w odważnym żółtym odcieniu. W zestawieniu z czarnym zamszem i ciemno turkusową siateczką widoczną wokół noska model jest zwieńczony wyciszoną podeszwą środkową Boost w kolorze mandarynki i czarną gumową podeszwą zewnętrzną.


Podobnie jak wspomniana para „Sand Taupe”, ta Adidas Yeezy Boost 700 V3 Clay Brown prezentuje cholewkę idealną na nadchodzące zimowe miesiące. W rzeczywistości, jej czarna konstrukcja z siatki z monofilamentu została przecięta z paskami „Clay Brown”, które podążają za konturami buta, w wyniku czego uzyskano kolorystykę bardzo podobną do modelu 350 V2 z 2016 roku oznaczonego logo „SPLY-350” w kolorze „Black /”. Miedź."


Ta para bardzo różni się od przedstawionych In Vendita poniżej par „Krokosz barwierski”, „Arzareth” i „Azael”, ale oczywiście zawiera wiele tych samych, przyciągających wzrok elementów. Przyciemniana na czarno klatka z TPU biegnie dookoła cholewki buta, a solidna czarna siatka znajduje się teraz na środkowym panelu zamiast półprzezroczystego elementu poprzednich par.


https://www.sincescarpe.com/

Post Reply